Zaposlitev

Veseli nas, da smo se spoznali.

Ponujamo priložnost za delo v živahnem, odprtem okolju, kjer lahko skozi izobraževalne delavnice dosegate izjemno osebnostno in profesionalno rast. Biti članica ali član naše ekipe, pomeni delo na revolucionarnih projektih, ki pomagajo izboljševati svet.

Preverite razpisana delovna mesta in če se vidite v kakšnem od njih – stopimo v stik!

RAZPISANA DELOVNA MESTA
  • Vodja pisarne M/Ž
    Opis delovnega mesta:
    • pomoč pri rasti in razvoju podjetja,
    • motiviranje in vzpodbujanje zaposlenih,
    • vzpostavitev pogojev za razvoj kadrov,
    • aktivno sodelovanje pri načrtovanju in izvajanju poslovnih strategij podjetja,
    • izboljševanje poslovnih procesov,
    • nadzor in koordinacija operacij v podjetju,
    • pomoč pri projektih in pripravi razpisov,
    • zagotavljanje kakovosti storitev,
    • vsakodnevna poslovna korespondenca in komunikacija v slovenskem in angleškem jeziku,
    • oblikovanje poslovnih dokumentov (pogodbe, ponudbi, dopisi),
    • administrativno-računovodska dela (prevzem/odprava pošte, prejem/izdaja računov, priprava računovodske dokumentacije, komunikacija z računovodstvom, arhiviranje, naročanje pisarniškega materiala,…),
    • izvajanje in vodenje kadrovskih evidenc,
    • vsakodnevna skrb za urejenost poslovnih prostorov,
    • sprejemanje in pogostitev poslovnih partnerjev,
    • ostala dela in naloge po navodilih nadrejenih za potrebe izvajanja glavnih nalog.

    Kaj pričakujemo:

    • najmanj V. stopnjo izobrazbe ekonomske ali druge ustrezne smeri,
    • željo po osebnostni in strokovni rasti,
    • izkušnje na področju administracije,
    • vozniški izpit B kategorije in lasten avto,
    • odlično pisno in govorno znanje slovenskega in angleškega jezika,
    • napredno poznavanje MS office orodij (Outlook, Word, Excel, Power Point),
    • natančnost, samoiniciativnost, občutek za delo z ljudmi,
    • dobre organizacijske in komunikacijske sposobnosti.

    Kaj nudimo:

    • dinamično delo v prijetnem kolektivu, ki temelji na timskem delu,
    • delovno razmerje bo sklenjeno za 12 mesecev s 3 mesečno poskusno dobo,
    • predviden začetek dela novembra oz. najkasneje 1. decembra 2022,
    • možnost napredovanja.
    Svojo prijavo z življenjepisom prosimo pošljite na zaposlitev@episcenter.si. Obvezno navedite, na katero delovno mesto se prijavljate. Prijave zbiramo do 5. 10. 2022.

  • Asistent na oddelku podpore uporabnikom M/Ž
    Opis delovnega mesta
    • komunikacija z uporabniki preko različnih kanalov (telefon, elektronska pošta, chat, družbena omrežja,..)
    • sprejemanje dohodnih klicev, zagotavljanje ustrezne podpore uporabnikom na 080 številki
    • splošno informiranje uporabnikov in izvajanje klicnih kampanj
    • osnovno upravljanje s podatki v CRM sistemu
    • administrativna dela na projektu

    Kaj pričakujemo

    • najmanj V. stopnja izobrazbe
    • visoko razvite retorične sposobnosti
    • odlično tekoče znanje slovenskega jezika (sposobnost pravilnega, jasnega govornega in pisnega izražanja)
    • dobra računalniška in digitalna pismenost
    • izkušnje na področju podpore strankam/uporabnikom predstavljajo prednost
    • zanesljivost, odgovornost in natančnost, iznajdljivost, prijaznost in potrpežljivost

    Kaj nudimo

    • samostojno in dinamično delo v dveh izmenah s skrajšanim delovnim časom po dogovoru
    • sodobno zasnovano in prijetno delovno okolje
    • priložnost dela s sodobnimi tehnologijami in nenehnega pridobivanja znanja
    • delo v sproščenem in pozitivno naravnanem kolektivu
    Delovno razmerje s skrajšanim delovnim časom bo sklenjeno za določen čas 1 leta s 3 mesečno poskusno dobo ali preko pogodbe o začasnem/občasnem delu ali preko študentskega servisa. Delo poteka v dveh izmenah (predvidoma: 8ih-12ih / 16ih-19ih) na sedežu podjetja v Ljubljani. Predviden začetek dela: oktober 2022.
    Prijavo z življenjepisom in dokazili pošljite na zaposlitev@episcenter.si. Obvezno navedite, na katero delovno mesto se prijavljate. Prijave zbiramo do 25. 9. 2022.

  • Sodelavec na oddelku podpore uporabnikom M/Ž
    • sprejemanje dohodnih klicev, zagotavljanje ustrezne pomoči in podpore uporabnikom programa zvestobe
    • napredno upravljanje s podatki v CRM sistemu
    • koordiniranje, nadzor in spremljanje delovnega procesa
    • pripravo poročil in analiz povezanih s procesom dela
    • nadzor in mentoriranje

    • predlaganje in/ali uvajanje izboljšav
    • najmanj 3 leta izkušenj na področju podpore strankam/uporabnikom
    • zanesljivost, odgovornost in natančnost, organiziranost, iznajdljivost, prijaznost in potrpežljivost

    Kaj nudimo

    • samostojno in dinamično delo v dveh izmenah
    Delovno razmerje bo sklenjeno za 12 mesecev s 3 mesečno poskusno dobo. Možnost podaljšanja zaposlitve za nedoločen čas. Delo poteka v dveh izmenah (predvidoma: 8ih-16ih /12ih-20ih) na sedežu podjetja v Ljubljani. Predviden začetek dela: oktober 2022.